Genesis iflas başvurusu yaptı!

Genesis iflas

Genesis iflas başvurusu yaptı!

ABONE OL 

Kripto para cinsinden borç verme imkanı sağlayan Genesis şirketi iflas başvurusunda bulundu. Başvuruyla birlikte bir kripto para şirketi daha iflas etmiş oldu.

Genesis İflas Etti

FTX‘in iflasıyla birlikte birçok kripto para şirketi zor durumda kalmıştı. Piyasa koşullarının olumlu yöne evrilmesi sebebiyle Genesis şirketi de iflas başvurusunda bulundu. Dün yapılan iflas başvurusunda şirketin tahmini yükümlülüklerinin 1 ile 10 milyar dolar arasında olduğu detayı yer aldı.

Yine iflas başvurusunda belirtilen Genesis şirketinin 150 milyon dolarlık bir varlığı olduğu da açıkladı. Genesis şirketinin toplam borcunun ise yaklaşık 765 milyon dolar olduğu iddia ediliyor.

Genesis iflas başvurusu yaptı!

BlockFi İflasını Duyurmuştu

FTX borsasının iflas etmesi sebebiyle birçok kripto para platformu ve borsası bir hayli zor durumda kalmıştı. BlockFi, FTX’in iflasıyla birlikte iflasını açıkladı. BlockFi şirketinin mevcut rezervinin de 257 milyon doların olduğu da belirtilmişti.

Yaklaşık 100 bin yatırımcının BlockFi şirketinden 1-10 milyar dolar arasında bir alacağı bulunuyordu. Bu yükümlülüğünü yerine getirilemeyecek olması sebebiyle iflas başvurusunda bulunan şirket, FTX dalgasına takılan şirketler arasına girdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir