En büyük 10 kripto para – 21 Ağustos (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 21 Ağustos (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 21 Ağustos 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 21.450 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.1 artarak %40 seviyesine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 58 milyar dolar azalarak 410 milyar dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 151 milyar dolar azalarak 1 trilyon 24 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Dünyanın en hacimli borsası olan Binance, ülkelerdeki faaliyetlerini resmi ve yetkili bir şekilde yapmak için başvurular yapıyor. Son olarak Kazakistan‘da yapılan başvuru kabul edildi ve resmi onay alındı.
  • Geçtiğimiz günlerde bir siber saldırıya maruz kalan Acala Network (aUSD), yaralarını hızla sarmaya başladı. Saldırı ile birlikte aUSD isimli sabit fiyatlı kripto paranın fiyatı çakılmıştı. Ancak yakım yapılmasıyla birlikte fiyat yeniden 1 dolara yaklaştı.
  • Cryptocom borsası bir onay daha aldı. Geçtiğimiz günlerde Güney Kore‘den düzenleyici onay alan borsa bir onay da İngiltere‘den aldı.
  • Stronghold isimli Bitcoin madencilik şirketi dün açıkladığı çeyrek raporunun ardından güç kaybetmeye başladığının sinyallerini verdi. Çeyrek raporunda zarar açıklayan şirketin bünyesinde bulunan 26.200 Bitcoin madencilik cihazının 67.4 milyon dolar karşılığında satılması kararlaştırıldı.
  • Bu hafta içerisinde tek işlemde Binance’e 2.37 milyar USDT gönderildi.
  • Kripto para borsalarının Güney Kore Finansal Hizmetler Komisyonu‘na (FSC) başvuru yapması gerekiyor. Bu karara göre Güney Kore Finansal Hizmetler Komisyonu‘na (FSC) başvurmayan borsalar lisanssız kabul edilecek. Eğer kripto para borsaları lisans başvurusunda bulunmazsa bu borsalara erişim kesilecek.
  • Glassnode tarafından yayınlanan rapora göre Bitcoin madencilerinin son iki haftada 6 bin Bitcoin sattıkları görüldü.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir