Cardano kurucusu Vasil hard fork eleştirilerine cevap verdi

Cardano kurucusu Vasil hard fork eleştirilerine cevap verdi

ABONE OL 

ADA olarak bildiğimiz kripto paranın geliştirici şirketi Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, ertelenen Vasil hard fork‘unun ardından gelen eleştirilere yanıt verdi.

Cardano Kurucusu: Bıktım

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak 29 Temmuz tarihinde yapılan açıklama ile ertelenen Vasil hard fork‘una gelen eleştirilere cevap verdi.

Hoskinson, Vasil harf fork’u için 1.35.2 güncellemesinin test edilmesi gerektiğini söyledi. Daha önce defalarca kez test edilen güncellemenin bir kez daha test edilmesinin geliştiricilere zarar verileceğini ifade etti. Hoskinson, Vasil hard fork’unun aceleye getirildiğini iddia edenlere cevap vermiş oldu.

Cardano kurucusu
Cardano kurucusu Vasil hard fork eleştirilerine cevap verdi

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Hoskinson, şu ifadeleri kullandı:

1.35.3 ile aceleye getirildiğini söyleyenleri görmek tuhaf ve endişe verici. Söz konusu kod, geliştiriciler dahil herkes tarafından aylarca kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Testnet’te sorun olan kod kaldırıldı.

Elbette bir topluluk olarak, bir düzine kez test edilmiş ve halihazırda çalışmakta olan kodu yeniden test etmek için Vasil’in başlatılmasını birkaç ay geciktirebiliriz.

Siz geliştiricilersiniz, sonuçta siz karar verirsiniz. Her iki tarafı da suçlamaktan ciddi anlamda bıktım. Cardano, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir. Yükseltmelere ben değil ağı çalıştıran insanlar nihayetinde karar veriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir