En büyük 10 kripto para – 2 Temmuz (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 2 Temmuz (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 2 Temmuz 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 30.513 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.2 azalarak %49.6 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 3 milyar dolar azalarak 592 milyar dolar seviyesine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 1 milyar dolar artarak 1 trilyon 195 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Lider kripto para birimi Bitcoin, yeni büyük transferlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Bitcoin’in 30 bin dolar seviyelerine yükseldiği bu günlerde iki Bitcoin cüzdanı toplamda 100 Bitcoin transferi gerçekleştirdi.
  • XTZ isimli kripto parasıyla bilinen Tezos şirketi yeni güncellemesini duyurdu. Yürürlüğe alınan Nairobi güncellemesi 8 kat daha hızlı bir deneyim sunacak.
  • ABD merkezli yatırım şirketi Fidelity de spot Bitcoin ETF başvurusunda bulunarak bu şirketlerin arasında ismini yazdırdı. Ancak WSJ haberine göre yapılan bu başvuru yetersiz olduğu sebebiyle reddedildi.
  • İngiltere kripto para yasasını onayladı. Onaylanan yasa sabit fiyatlı kripto paraları, kripto para tanıtım faaliyetlerini ve tüm kripto para faaliyetlerini kapsadığı belirtildi.
  • Litecoin, yaşadığı son yükselişin ardından en büyük 10 kripto para arasındaki yerini yeniden aldı.
  • Kripto para piyasasının en büyük mağduriyetlerinden birisi olan FTX olayında yeni bir sayfa açılıyor. FTX borsası tarafından yapılan açıklamada mağdurların ödemelerinin yapılacağı ve borsanın yeniden aktif olacağı ifade edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir