En büyük 10 kripto para – 19 Mart

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 19 Mart

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 19 Mart 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 27.034 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %3.6 artarak %45.4 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 125 milyar dolar artarak 522 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 202 milyar dolar artarak 1 trilyon 151 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • DeFi projelerinden birisi daha siber saldırıya maruz kaldı. Bu saldırıda yaklaşık 196 milyon dolar değerinde kripto para çalındı.
  • Fenerbahçe ve Paribu iş birliğinde duyurulan Fenerbahçe token (FB), Bybit borsasında listelendi. Bu listelemeyle birlikte FB token üç borsadan alınabilir oldu.
  • Ülkemizdeki dolandırıcılık hikayelerinden biri olan Thodex olayıyla ilgili Thodex kurucusu hakkında iade kararı çıkarıldı. Arnavutluk’ta yakalanan Fatih Özer Türkiye’ye iadesine itiraz etti.
  • Euler Finance saldırısını düzenleyen hacker, çaldığı kripto paraların bir kısmını Tornado Cash’e göndererek aklamaya çalıştı. Ertesi gün ise 3 bin Ethereum’u (yaklaşık 5.4 milyon dolar) iade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir