Binance Arbitrum (ARB) listelemesi yapıyor!

Binance Arbitrum (ARB) listeleme

Binance Arbitrum (ARB) listelemesi yapıyor!

ABONE OL 

Lider kripto para borsalarından olan Binance, son günlerin en popüler kripto parası olan Arbitrum (ARB)’u listeleyeceğini açıkladı.

Binance Arbitrum Listelemesi Yapacak!

Binance, listelemelerine şimdi Arbitrum’u eklemeyi hazırlıyor. Özellikle düzenlediği airdrop etkinliğiyle dikkatleri çeken Arbitrum (ARB), Binance borsasında TSİ 23 Mart 20:00 itibariyle listelenmiş olacak.

Binance’in bu açıklamasının hemen ardından airdrop alan yatırımcılarda büyük bir heyecan oluşmaya başladı. Bilindiği gibi Binance borsasında listelenen kripto paralar, yüksek hacim sebebiyle büyük yükseliş performansları gösterebiliyor.

Ayrıca airdrop kazamayan ve Binance listelemesini öğrenen kullanıcılar şimdiden yeni Blockchain ağlarını keşfetmeye ve denemeye başladı.

Binance CEO’su: Forbes bizi FTX ile bir tutuyor!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile kullanıcıların yatırımlarını istedikleri zaman çekebileceklerini belirterek fonların da 1:1 oranında teminat altına olduğunu belirtmişti.

Ayrıca Zhao, bir borsanın nasıl idare edildiğini bilmediklerini, önemli olmamasına rağmen Çinli oluşunu gündeme getirdiklerini de belirtmişti. Bu açıklamalarda Binance ile FTX‘in bir tutulduğunu da ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir