En büyük 10 kripto para – 18 Temmuz (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 18 Temmuz (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 18 Temmuz 2021)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 31.690 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.4 artarak %45.7’ye yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki 39 milyar dolar azalarak 594 milyar dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 200 milyar dolar artarak 1 trilyon 302 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

 • Lookout isimli siber güvenlik şirketinin araştırmasına göre kripto para madenciliği yaptığını iddia eden 172 Android uygulamanın kullanıcılarını 350 bin dolar dolandırdığı ortaya çıktı. Toplamda 93 bin kişinin mağdur olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kullanıcılarından belirli bir ücret alan ve kripto para madenciliği yapacağını iddia eden uygulamalar vadettiği madenciliği yapmadı.
 • Taraftar token’ların piyasa değeri 260 milyon dolara yükseldi. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.
 • Blockchain.com verilerine göre Bitcoin işlem hacmi günlük olarak 200 binin altına geriledi.
 • Brezilya Menkul Kıymetler Komisyonu (CVM), ilk Ethereum ETF’sini kabul etti. QR Asset Management tarafından yönetilecek olan Ethereum ETF’si Latin Amerika’daki ilk Ethereum ETF‘si oldu.
 • Avrupa Merkez Bankası tarafından 14 Temmuz tarihinde düzenlenen toplantıda dijital euro için araştırmaların başlayacağı açıklandı.
 • Ethereum Blockchain ağının nisan ve mayıs aylarında toplamda 2.5 trilyon dolar işleme ev sahipliği yaptığı ortaya çıktı. Kripto para analiz şirketi Messari tarafından açıklanan verilere göre bu ivme korunursa yıl sonunda 8 trilyon dolarlık bir işlem hacmine ulaşılmış olacak.
 • Dünyanın en hacimli kripto para borsası unvanını elinde bulunduran Binance‘in İtalya’da faaliyet göstermek için yeterli izine sahip olmadığı ortaya çıktı.
 • Binance iş ortakları arasında yer alan Visa ve Mastercard desteğinin süreceği açıklandı.
 • İngiltere Mali Denetim Otoritesi (FCA) resmi internet sitesinden yaptığı açıklamalar ile kripto paraların risklerini anlatacağı eğitimlerin başlayacağını duyurdu. Planlanan bu eğitim için 11 milyon pound bütçe ayrıldığı da açıklamada yer buldu.
 • Binance hisse senedi token’ları kaldırıyor!
 • Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, kendi kripto parası Anon Inu‘yu duyurdu.
 • ABD’nin en büyük bankalarından birisi olan Bank of America Bitcoin vadeli işlemlerini başlatma kararı aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir