ABD’de emlak vergisi Bitcoin ile toplanabilir

emlak vergisi Bitcoin

ABD’de emlak vergisi Bitcoin ile toplanabilir

ABONE OL 

ABD’nin Mississippi eyaletinin Jackson şehrinin belediye başkanı Twitter hesabından yaptığı açıklama ile şehirdeki emlak vergilerinin ödenme yöntemleri arasında Bitcoin‘in eklenebileceğini ifade etti.

Emlak Vergisi Bitcoin ile Toplanabilir

ABD’nin Mississippi eyaletinin Jackson şehrinin belediye başkanı Scott Conger, Twitter hesabından bir tweet paylaştı ve Jackson şehrindeki emlak vergileri için Bitcoin ile ödeme kabul edebileceklerini ifade etti. Daha öncede kripto para konusunda olumlu düşünceleri bulunan Miami Belediye Başkanı Francis Suarez ile görüştüğünü açıklayan Conger, kripto paralara büyük ilgi gösteriyor.

Öyle ki Twitter profil fotoğrafında gözlerine lazer ekleyerek Bitcoin’in 100 bin dolara ulaşacağını düşündüğünü belirtmişti.

Bitcoin işlem ücretleri
ABD’de emlak vergisi Bitcoin ile toplanabilir

Bank of America Bitcoin Konusunda Adım Attı

Bank of America‘nın Bitcoin vadeli işlemlerini onaylaması gündeme bomba gibi düştü. Bir dönem kripto paralara olumsuz bakan bankaların bir bir Bitcoin lehine gelişmeleri açıklaması büyük ilgi görüyor. Bu bankalara son olarak Bank of America eklendi.

Bitcoin vadeli işlemleri onayladığı söylenen bankanın bazı müşterilerine bu hizmeti sunduğu ve müşterinde kullandığı iddia ediliyor. Henüz bu konuda bir açıklama olsa da dünya devi bir bankadan böyle bir haber gelmesi sektör adına sevindirici bir haber olarak kabul edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir