En büyük 10 kripto para – 17 Aralık (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 17 Aralık (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 17 Aralık 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 44.106 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1 azalarak %51.6 olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 32 milyar dolar azalarak 824 milyar dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 30 milyar dolar azalarak 1 trilyon 600 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Hazine ve Maliye Bakanlığı‘nın düzenleme hamlelerinin ardından birçok banka kripto para konusunda çalışmalarını hızlandırmıştı. Bu çalışmalardan biri daha projeye dönüştü. Garanti BBVA Kripto isimli uygulama kullanıma sunuldu.
  • Kripto para piyasasının amiral gemisi olan Bitcoin‘in fiyatı hakkında yeni bir analiz yayınlandı. Bu analize göre sabit fiyatlı kripto paraların işlem miktarının Visa‘yı geçmesiyle birlikte Bitcoin 80 bin doları aşarak geride bırakacak.
  • Kripto para piyasasının en fazla konuşulan ve beklentileri artıran spot Bitcoin ETF‘i hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre BlackRock şirketi tarafından yapılan spot Bitcoin ETF başvurusunun onaylanması halinde şirketin 1 milyon adet Bitcoin alabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir