Bitcoin işlem ücretleri son 2 yılın zirvesine yükseldi!

işlem ücreti

Bitcoin işlem ücretleri son 2 yılın zirvesine yükseldi!

ABONE OL 

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in fiyatı 43 bin dolar seviyelerinde seyrederken Bitcoin işlem ücretleri de artmaya devam ediyor. Yükselen işlem ücretleri son 2.5 yılın en yüksek noktasına ulaştı.

Bitcoin İşlem Ücretleri Uçuşa Geçti

Kripto para işlem ücretleri son günlerde artmaya devam ediyor. Özellikle Bitcoin ve Ethereum gibi işlem yoğunluğunun artmasıyla birlikte işlem ücreti artan kripto paraların işlem ücretlerindeki artışlar gözden kaçmıyor.

Bitinfocharts verilerine göre Bitcoin işlem ücretleri ortalama olarak 37.5 dolar seviyelerine yükselmiş durumda. Bu yükselişin başlıca sebeplerinden biri ise Bitcoin fiyatındaki artış oldu. Bilindiği gibi Bitcoin işlem ücretleri de yine Bitcoin ödenerek yapılıyor. Bu da işlem ücretlerine doğrudan yansıma olması sebep oluyor.

İşlem ücretlerinde bugün görülen seviyenin son 2.5 yılın zirvesi olduğunu da belirtmek gerekiyor.

BlackRock 1 Milyon Adet Bitcoin Almak İsteyebilir

Spot Bitcoin ETF başvurularının önümüzdeki aydan itibaren onaylanması beklenirken yeni iddialar da ortaya atılmaya devam ediliyor. Bu iddialardan en yenisi şok edici olarak karşılandı.

Kripto para araştırmacısı James Van Straten, BlackRock tarafından yapılan spot Bitcoin ETF başvurusunun onaylanmasıyla birlikte BlackRock şirketinin 1 milyon adet Bitcoin satın alabileceğini iddia etti.

Bilindiği gibi toplamda 13 farklı şirketin spot Bitcoin ETF başvurusu bulunuyor. Bu başvuruların onaylanması halinde Bitcoin fiyatının olumlu etkilenmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir