En büyük 10 kripto para – 14 Ocak (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 14 Ocak (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 14 Ocak 2024)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 42.623 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %2.3 azalarak %49.9 olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 27 milyar dolar azalarak 835 milyar dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 30 milyar dolar artarak 1 trilyon 680 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Birleşik Krallık merkezi Standard Chartered, Bitcoin fiyat tahminini duyurdu. Standard Chartered bankasına göre 2025 yılının sonuna kadar 200 bin dolarlık fiyat tahmini geldi. Bitcoin ETF haberlerinin kol gezdiği şu günlerde birçok banka ve finansal araştırma şirketleri Bitcoin fiyat tahminleri yayınlamaya başladı.
  • Kripto para düzenlemesi ülkemizde henüz hayata geçmiş değil. Hazine ve Maliye Bakanlığı‘nın bu konudaki çalışması sürerken Hazine ve Maliyet Bakanı Mehmet Şimşek, konu hakkında yaptığı açıklama yaptı. Bu açıklamasında ”Kripto varlıklara ilişkin yasal düzenlemede son aşamaya gelindi” ifadesini kullandı.
  • ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs, spot Bitcoin ETF başvurusunun onaylanmasının ardından yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamada spot Bitcoin ETF’ine kurumsal talebin hemen gelmeyebileceği ifade edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir