En büyük 10 kripto para – 14 Ağustos (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 14 Ağustos (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 14 Ağustos 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 24.500 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.5 azalarak %39.9 seviyesine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 28 milyar dolar artarak 468 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 85 milyar dolar artarak 1 trilyon 175 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Messari tarafından yapılan araştırma sonucunda oluşan 2022 yılının ilk yarısının verilerine göre kripto para yatırım fonları aracılığıyla 30.3 milyar dolarlık yatırım yapıldığı açıklandı.
  • Cryptocom isimli kripto para borsası Güney Kore’den onay aldı.
  • Kripto para piyasasında kötü niyetli geliştiriciler tarafından uygulanan Rug pull yöntemi bu defa Polygon ağında faaliyet gösteren Dragoma (DMA) projesinde gerçekleştirildi. Fiyat 1 dolar seviyelerinden 0.0016 dolara kadar geriledi.
  • En büyük DeFi projelerinden olan Curve Finance (CRV) bir açıklama yaptı ve saldırıya uğradıklarını açıkladı. Kullanıcılara platformu kullanmama uyarısı yapıldı. Binance CEO’su Changpeng Zhao bu konuda bir açıklama yaptı ve çalınan fonların yüzde 83‘üne tekabül eden 450 bin doları kurtardıklarını açıkladı.
  • Hashrateindex araştırmasına göre Bitcoin madencileri piyasa koşulları sebebiyle geçtiğimiz temmuz ayında ürettiği Bitcoin’den fazlasını sattı.
  • Socios isimli platform üzerinden gerçekleştirilen bu etkinlikte GAL token sahipleri oy kullandı ve Mertens’in 10 numaralı formayı giymesine karar verildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir