Galatasaray’ın 10 numarasını taraftar token sahipleri seçti!

taraftar token

Galatasaray’ın 10 numarasını taraftar token sahipleri seçti!

ABONE OL 

Taraftarlarla kulüpler arasındaki etkileşimi arttırmak amacıyla geliştirilen taraftar token’lar bugün bir kez daha kullanıldı. Galatasaray’ın 10 numaralı formasını giyecek oyuncu yeni transfer Dries Mertens oldu.

GAL Token Sahipleri Taraftar Token İşlevini Kullandı

Galatasaray’ın kripto parasını geliştiren ve ön satışa sunan Socios platformu üzerinden bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinlikte Galatasaray’ın yeni transferi Dries Mertens‘in forma numarası belirlendi.

Socios isimli platform üzerinden gerçekleştirilen bu etkinlikte GAL token sahipleri oy kullandı ve Mertens’in 10 numaralı formayı giymesine karar verildi. Taraftar token’ların etkileşim sağlamak amacıyla kullandığı bu yöntem büyük ilgi gördü.

Galatasaray’ın 10 numarasını taraftar token sahipleri seçti!

GAL Token Rekor Gelir Sağladı

Galatasaray SK, 2021 mayıs ayında yaptığı açıklama ile GAL token sayesinde 100 milyon TL gelir elde edildiğini açıklamıştı. 10 milyon adet arza sahip olan GAL token, büyük ilgi çekiyor. Öyle ki 15 Mayıs 2021 tarihinde 24 saat içerisinde 220 milyon dolardan fazla işlem hacmine ulaşmıştı.

Ülkemizdeki ilk taraftar token olan GAL token‘a en fazla ilgi gösteren ülkeler ise başta Türkiye olmak üzere Fransa, Polonya, İtalya, Almanya ve Japonya olarak kayıtlara geçti.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir