Binance Kazakistan’da da onay aldı!

Binance Kazakistan

Binance Kazakistan’da da onay aldı!

ABONE OL 

Dünyanın en hacimli borsası olan Binance, ülkelerdeki faaliyetlerini resmi ve yetkili bir şekilde yapmak için başvurular yapıyor. Son olarak Kazakistan‘da yapılan başvuru kabul edildi ve resmi onay alındı.

Binance Kazakistan Onayını da Aldı

Binance, Kazakistan’ın Astana Finansal Hizmetler Otoritesi‘ne yaptığı başvuruda onay aldı. Bu onay ile birlikte Binance, Kazakistan’da Dijital Varlık Ticaret Tesisi ve Saklama Sağlayıcısı unvanını almış oldu.

Bu unvan sayesinde birçok farklı faaliyet resmi olarak Binance’in kontrolünde gerçekleştirilebilecek. Bu gelişme Kazakistan’daki Binance kullanıcıları için de oldukça önemli olarak kabul ediliyor.

Bilindiği gibi Kazakistan, Bitcoin madenciliği için oldukça önemli merkezlerden birisi. Bu sebepten dolayı Bitcoin madencilerinin de bu gelişmeyi takip ettikleri gelen bilgiler arasında yer alıyor.

MASAK Binance
Binance Kazakistan’da da onay aldı!

Binance İspanya’da Resmi Şekilde Faaliyet Sürdürecek

Binance, İspanya’daki faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için İspanya Merkez Bankası’na Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olmak için başvurmuştu. Moon Tech isimli şirketi aracılığıyla başvuru yapmış olan Binance, aldığı onay sayesinde İspanya’da kripto para alım, satım ve saklama hizmetini sunabilecek.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, onay hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

MoonTech’in İspanya’da aldığı onay, ekiplerimizin, kullanıcıların korumasını her şeyin üstünde tutan bir platform sağlama konusundaki sıkı çalışmasının ve bağlılığının bir göstergesidir.

Binance Fransa’da İlk Onayını Almıştı

Binance, Fransa Finansal Piyasalar Otoritesi (AMF)’ne yaptığı başvuruda ilk onayı aldı. Bu onay sayesinde Binance borsasının Fransa’daki faaliyetlerini resmi olarak sürdürmesi yolunda ilk adım atılmış oldu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Binance’in tüm başvuru sürecinde gezinmesini mümkün kılan yeniliğe bağlılık gösteren AMF ve ACPR’ye minnettarız. Binance, ilk günden beri kullanıcılarını her zaman ilk sıraya koydu ve artık kripto topluluğu, Fransa’da kayıtlı güvenilir bir DASP olarak Binance Fransa’ya daha fazla güven duyabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir