En büyük 10 kripto para – 13 Mart (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 13 Mart (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 13 Mart 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 38.965 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.4 artarak %42.5 seviyesine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 1 milyar dolar artarak 739 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 17 milyar dolar azalarak 1 trilyon 738 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Binance Ukraynalı çocuklar için 2.5 milyon dolar bağışladı.
  • ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Rusya’daki kullanıcılara yönelik bir hamle yaptı. 25 binden fazla Rus kullanıcının hesabı engellendi.
  • Çin NFT’ler için kolları sıvadı. Çinli yetkili Zheng Xinjian, yerel basına verdiği röportajda mevcut yasaların yeni mali faaliyetlere karşı yetersiz kaldığını ve bunun için yeni adımların atılacağını ifade etti.
  • Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance‘den Rusya’ya bir yaptırım daha geldi. Bu yaptırımla birlikte Rusya’daki Mastercard ve Visa kartları Binance’de işlem yapmak için kullanılmayacak.
  • Yerli kripto para borsası Paribu’nun kripto parası PRB bu hafta içerinde alım satıma açıldı.
  • ABD kripto para kararnamesini duyurdu. Bu kararnamede 6 madde üzerinde duruldu ve çalışmaların başlayacağı ifade edildi.
  • Bitcoin cüzdanları arasında 10 yıldan uzun süredir sessiz ve hareketsiz olan büyük ilgi görüyor. Yine bu cüzdanların birisi harekete geçti ve 20 milyon dolarlık Bitcoin transferi gerçekleştirdi.
  • Napoli token Paribu’da listelendi.
  • Ripple ile SEC davasında yeni bir gelişme yaşandı. Ripple şirketinin aleyhinde hazırlanan savunma mahkeme reddedildi. Bu XRP fiyatının artmasına sebep oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir