En büyük 10 kripto para – 10 Eylül

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 10 Eylül

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 10 Eylül 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 25.763 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 artarak %48.7 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 2 milyar dolar azalarak 501 milyar dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 7 milyar dolar azalarak 1 trilyon 35 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Avustralya, kripto paraları düzenlemek isteyen ve bu konuda adım atan ülkelerin başında geliyor. Düzenleme için yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan yasalara henüz onaya sunulmamışken itirazlar gelmeye başladı.
  • Lider kripto para birimi Bitcoin‘in ardından gelen Ethereum‘un büyük yatırımcılarından olan bir balina yatırımcı siber saldırıya maruz kaldı. Bu saldırıda 24 milyon dolarlık bir kayıp yaşadı.
  • Thodex kurucusu Fatih Özer, Arnavutluk’ta yakalanmış ve ülkemize iade edilmişti. Bunun ardından ülkemiz yargılama süreci başlamıştı. Bugün yeniden hakim karşısına çıkan Fatih Özer, kendisini ”Yolun sonu görünüyor” türküsüyle savundu.
  • Güncel rezervlerini açıklayan Binance rezervlerinde 618 bin Bitcoin bulunuyor.
  • Yayınlanan verilere göre Litecoin yatırımcısı olup 12 aydan uzun süredir hareket ettirilmeyen cüzdan sayısının 5 milyonu aştığı duyuruldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir