En büyük 10 kripto para – 10 Ekim

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 10 Ekim

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 10 Ekim 2021)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 55.040 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %2.5 artarak %44.9’a yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki 148 milyar dolar artarak 1 trilyon 47 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 220 milyar dolar artarak 2 trilyon 340 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükseliyor.
  • Bank of America Dijital Varlıklar Başkanı Alkesh Shah, kripto paralar ile ilgili bir rapor yayınladı. Bu raporda kripto paraların göz ardı edilemeyecek kadar büyüdüğü ifadeleri yer aldı.
  • Bitcoin fiyatı 55.000 doları aştı.
  • Kripto para piyasasına her geçen gün yeni bir isim daha dahil oluyor. Özellikle yurt dışında birçok ünlü ismin dahil olduğu kripto para piyasasına ülkemizden son olarak Cem Yılmaz dahil oldu. Kariyerinin ilk yıllarda Leman isimli mizah dergisinde karikatür çizimleri yapan Cem Yılmaz, bu yeteneğini şimdi de NFT‘ler için kullanıyor.
  • 4 Ekim tarihinde Socios platformunda satılan ALA token nihayet listeleniyor. Socios resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre 11 Ekim 14:00’de Chiliz.net borsasında listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.
  • KSM Starter Uniswap’ta listelendi.
  • Tether yine soruşturma altına alındı. Bu soruşturma da yine çok tartışılacak bir detay ortaya çıktı. Tether şirketinin Celcius isimli kripto para borç verme şirketine 1 milyar USDT borç verdiği ortaya çıktı.
  • DeFi piyasa değeri 92 milyar doları aştı.
  • Cumhuriyetçi Senatör Cynthia Lummis Bitcoin satın aldı. Yapılan yatırımın büyüklüğü açıklanmadı ancak alımın 50 bin dolar ile 100 bin dolar arasında bir fiyatla yapıldığı açıklandı. Alımın yapıldığı tarihte duyurulmamasına sebep olarak ise ‘dosyalama hatası‘ ifadesi kullanıldı. Lummis, ilk kripto para yatırımını Bitcoin 300 dolarken 5 adet Bitcoin satın alarak yaptığını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.