Eminem NFT satışı için Gemini ile anlaştı!

 Eminem NFT satışı için Gemini ile anlaştı!

Eminem olarak tanıdığımız dünyaca ünlü rapçi Marshall Mathers NFT sektörüne adım atıyor. Gemini ile anlaşan Eminem NFT’lerini Gemini’nin NFT platformu Nifty Gateway‘de satışa sunacak.

Eminem NFT’ye Giriş Yapıyor

Dünyanın en büyük rap sanatçılarından olan Eminem NFT satışına başlıyor. Saturday Night Live klibini NFT olarak satışa çıkaracağı duyurulan Eminem, resmi Twitter hesabından Without Me şarkısına NFT ve cryptocurrency kelimelerini ekleyerek bir tweet paylaştı:

Eminem’in NFT sektörüne adım atmasının diğer rapçileri de beraberinde getireceği ifade ediliyor. Ülkemizden ve dünyadan bazı sanatçılar eserleri NFT olarak satışa sunmuş ve dikkatleri çekmişti.

Pele NFT Satışa Sunacak

Brezilyalı efsane futbolcu Pele, kariyerine özel bir NFT koleksiyonu hazırlanıyor. Futbol yaşantısındaki önem anlardan oluşacak olan bu NFT’ler 2 Mayıs tarihinden itibaren Ethernity Chain platformunda satışa sunulacak. Elde edilen gelirin yüzde 90‘ı ise Pele Vakfı’na bağışlanacak. Pele Vakfı, yoksullukla mücadele eden çocukların eğitimleri üzerinde yaptığı çalışmalarla biliniyor.

NFT sektörüne her gün yeni bir tanıdık isim dahil oluyor. Bu isimler başta fotoğraf, resim ve müzik çalışmaların NFT’ye dönüştürüp satışa çıkarıyor. Yakın zamanda The Weeknd de bir şarkısını NFT olarak duyuracağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir