Binance hisse token’lara yenilerini ekliyor!

 Binance hisse token’lara yenilerini ekliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, geçtiğimiz günlerde Tesla şirketinin hissesini token’laştırarak TSLA ismiyle alım satıma açmıştı. Coinbase şirketinin hissesini de yakın zamanda ekleyecek olan Binance çok daha büyük üç şirketin hissesini daha listeleyecek.

Binance Hisse Token’lara 3 Şirket Daha Ekleniyor

Binance hisse token devrine bomba gibi giriş yaptı. Şirketlerin ulusal borsalardaki hisselerini token’laştırarak Binance’de alım satıma açan şirket, Apple, Microsoft ve MicroStrategy gibi dev şirketlerin hisse token’ını listelemeye hazırlanıyor. Apple ve Microsoft’un dünyanın en büyük şirketleri arasında yer aldığı herkes tarafından biliniyor. MicroStrategy şirketi ise satın aldığı binlerce Bitcoin ile isminden söz ettiriyor.

Binance hisse token’lara yenilerini ekliyor!

Bu üç şirketin hisse token’ını listeleyecek olan Binance, hisse token konusunda öncü olmak istiyor. İşte şirketlerin hisse token isimleri ve listelenme tarihleri:

  • MicroStrategy (MSTR) – 26 Nisan
  • Apple (AAPL) – 28 Nisan
  • Microsoft (MSFT) – 30 Nisan

Hisse senedi token’larının 1 tanesi 1 hisse senedine tekabül ediyor. Hisse senedi token’larının borsada hisse senetlerinden farkı ise en az 1 tane alma zorunluluğu bulunmuyor. Bu da kripto para yatırımcıları için büyük bir kolaylık olarak sağlanıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir