eBAy NFT dönemini başlattı

eBAy NFT

eBAy NFT dönemini başlattı

ABONE OL 

Dünyaca ünlü şirketler arasında yer alan eBay’in CEO’su Jamie Iannone geçtiğimiz hafta kripto paraları ödeme yöntemleri arasına eklemek için araştırmak yaptıklarını açıklamıştı. Ayrıca NFT’ler ile ilgili de araştırma yaptıklarını belirtmişti. Ürün listeleme politikalarını düzenleyen eBay, NFT’lerin satışı için gerekli düzenlemeyi yapmış oldu.

eBay NFT’lere Yeşil Işık Yaktı

İnternette açık arttırma usulüyle satış yapma olanağı sağlayan eBay, ürün listeleme politikalarında düzenlemeye gitti ve NFT’lerin eBay’de satışa sunulması için hiçbir engel bırakmadı. NFT’lerin açık arttırma usulü satışa sunulması sebebiyle eBay’in bu konuda önemli bir adım attığını söylemek mümkün.

NFT’lere özel online açık arttırma platformları oluşturulmuş ve bu platformlara büyük rağbet gösterilmişti. eBay’de hali hazırda pazardaki konumu sayesinde lider platform olma ihtimali bulunuyor.

eBAy NFT dönemini başlattı

eBay Kripto Paraları Araştırıyor

eBay, popülerliği artan kripto paralara yakınlık gösteriyor. eBay CEO’su Jamie Iannone yaptığı açıklamada ödeme yöntemleri için kripto paraları araştırdıklarını ve ödeme türlerini arttırmak istediklerini ifade etti. eBay CEO’su Iannone, eBay’in Blockchain teknolojisine uzak olmadığını belirtti.

NFT’nin eBay’de etkin bir şekilde nasıl kullanılabileceğini araştırdıklarını belirten CEO Jamie Iannone henüz net bir plan açıklamadı. Bilindiği gibi eBay, Facebook’un kripto parası Libra‘ya bağlıydı ancak daha sonra projeden ayrılmıştı. Libra’nın ismi de daha sonra Diem olarak değiştirilmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir