Block.one kripto para borsası kuruyor: Bullish

Block.one kripto para borsası

Block.one kripto para borsası kuruyor: Bullish

ABONE OL 

EOS isimli kripto paranın geliştiricisi olan Block.one şirketi kripto para borsası kuracağını açıkladı. Resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile detayları paylaşan Block.one, aralarında tanınmış isimlerin de Bullish borsasının yatırımcıları arasında yer alacağını belirtti.

Block.one Kripto Para Borsası: Bullish

Şirket tarafından yapılan açıklamada Bullish isimli kripto para borsasına 100 milyon dolar, 164 bin Bitcoin, 20 milyon EOS varlık sağlandı. Ayrıca yatırım turunda da 300 milyon dolar ek yatırım sağlandı. Bütün bunların dışında da diğer yatırımcılarla birlikte 10 milyar dolarlık varlıkla Bullish borsasının destekleneceği açıklandı.

Yatırımcılar arasında Peter Thiel, Alan Howard, Louis Bacon, Richard Li, Mike Novogratz, Christian Angermayer ve Nomura bulunduğu da yine yapılan duyuruda belirtildi.

Yakın zamanda karşımıza bullish.com adresiyle çıkacak olan borsa için henüz net bir tarih açıklanmadı.

Block.one kripto para borsası kuruyor: Bullish

Yeni Nesil Sosyal Medya Uygulaması: Voice

EOS geçtiğimiz aylarda sosyal medya uygulaması Voice için ”voice.com” adresini tam tamına 30 milyon dolar bedel ödeyerek satın aldı. Bu ücret belki de bir domain’e ödenen en yüksek ücret olabilir. Block.one’ın geliştirdiği Voice uygulamasının diğer sosyal medya uygulamalarından birden çok farkı bulunmaktadır. Voice kullanıcıların tüm bilgileri Blockchain teknolojisi ile saklanacak ve güvenerek bilgiler uygulamaya verilebilecek. Block.one şirketi domain’e ödenen ücret dışında projeye 120 milyon dolar yatırım gerçekleştirmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir