DZG token ön satış detayları açıklandı!

DZG token

DZG token ön satış detayları açıklandı!

ABONE OL 

Socios, Dinamo Zagreb ile anlaşmış ve DZG token token’ın anlaşması sağlanmış ve ön satış detayları merakla bekleniyordu. Yapılan açıklama ile detaylar açıklandı.

İşte DZG Token Ön Satış Detayları!

Socios, Dinamo Zagreb ile bir iş birliği yapmış ve taraftar token’ının ön satış ile satılacağı açıklanmıştı. Yapılan yeni açıklama ile ön satışın detayları açıklandı. 29 Eylül tarihinde 300 bin adet DZG token satılacağı açıklandı. 14:00 – 16:00 saatleri arasında kişi başı 75 adet DZG token satılacak. Eğer ön satışın ilk fazında tüm DZG token’lar satılmazsa 16:01’den itibaren her kullanıcı 175 adet DZG token alabilecek.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

DZG token ön satış detayları açıklandı!

GNK Dinamo Zagreb Yönetim Kurulu Üyesi Amra Peternel iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Taraftarların kulüp ile kişisel ve ayrıcalıklı bir bağ kurmalarını sağlayacak olan Socios.com ile dijital bir ortaklık imzalamaya karar veren bu bölgedeki ilk futbol kulübü olmaktan son derece gururlu ve mutluyuz. Dinamo, özellikle dijital dünyadaki tüm trendleri uzun yıllardır takip ediyor ve tüm yeniliklere her zaman iyimserlik ve heyecanla yaklaşıyoruz. Socios Barcelona, ​​​​Juventus, PSG, Milan, Manchester City gibi büyük kulüpler tarafından halihazırda kullanılan dünya çapında popüler bir platform.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Dinamo Zagreb’i ve tutkulu taraftarlarını Socios.com’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Dinamo, seçkin uluslararası ağımıza veya ortaklarımıza katılan ilk Hırvat spor organizasyonu oldu. Bu kadar ileri görüşlü bir kulüple bu yeni pazara girmekten mutluluk duyuyoruz ve Dinamo taraftarlarına Socios.com’da yer alan canlı bir taraftar topluluğuna katılma şansı vermeyi dört gözle bekliyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.