Dogecoin neden yükseliyor? Yükseliş sürüyor

Dogecoin neden yükseliyor?

Dogecoin neden yükseliyor? Yükseliş sürüyor

ABONE OL 

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte Dogecoin yükselmeye başlamış ve 0.08 dolar seviyelerini aşmıştı. Yükselişini sürdüren Dogecoin, 0.158 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Dogecoin Neden Yükseliyor?

Memecoin’lerin en popüleri olan Dogecoin, Elon Musk‘ı Twitter’ı satın almasıyla birlikte yükselişine dur durak vermeden devam ediyor. Özellikle bugün sabah saatlerinde paylaştığı bir tweet ile Dogecoin yükselişine adeta yakıt desteği verdi.

Elon Musk, üzerinde Twitter tişörtü bulunan köpek fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı. Bu paylaşımın ardından 0.126 dolar seviyelerinde alıcı bulan Dogecoin, 0.158 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Dogecoin şu an 0.14 dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

Dogecoin, 19 milyar dolarlık piyasa değeriyle şu an en büyük 8. kripto para durumda.

Elon Musk Dogecoin
Dogecoin uçuşunu sürdürüyor!

Elon Musk Sayesinde Dogecoin Yükseldi!

Dogecoin, Elon Musk’ın açıklamalarıyla hamle yapmaya devam ediyor. Daha önce defalarca kez Elon Musk’ın tweet’leri ile yükselişe geçen ve bir dönem 0.7 dolar seviyeleri aşan Dogecoin, şimdi bir kez daha yükselişe geçmeye başladı.

Elon Musk, elinde lavabo ile Twitter binasına girdi ve bunu video olarak paylaştı. Bu videonun ardından Dogecoin fiyatı 0.069 dolardan 0.081 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu yükselişle birlikte bir kez daha görüldü ki Dogecoin yatırımcıları, Elon Musk’ın açıklamalarına oldukça ilgi gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir