Dogecoin milyoneri artık milyoner değil!

Dogecoin milyoneri

Dogecoin milyoneri artık milyoner değil!

ABONE OL 

Memecoin’ler arasında en çok bilineni olan Dogecoin, bu defa başarısız bir milyoneri ile gündeme geldi. Bir dönem Dogecoin milyoneri olan bir yatırımcı satış yapmadığını ve sahip olduğu Dogecoin’lerin bugünlerde 50 bin dolara kadar gerilediğini açıkladı.

Dogecoin Milyonerinden Açıklama

Elon Musk tarafından yapılan paylaşımlarla bir dönem 0.73 dolara kadar yükselen Dogecoin kendi milyonerlerini çıkarmıştı. Bu milyonerler arasında yer alan Glauber Contessoto isimli bir yatırımcı sahip olduğu Dogecoin’lerin değerinin bir dönem 3 milyon dolara kadar yükseldiğini ancak satmadığını açıkladı.

Hala Dogecoin’lerini HODL eden yani satmadan cüzdanında bulunduran Contessoto, şu an da cüzdan değerinin 50 bin dolara kadar gerilediği açıkladı. Bu açıklamasına Dogecoin’in X (Twitter)’de ödeme yöntemi olacağına inandığını da ekledi.

Dogecoin Logosu Twitter’a Eklenmiş ve Kaldırılmıştı

Twitter, Dogecoin logosunu geçtiğimiz aylarda kendi logosunun yerine eklemişti. Bu hamlede sonra Dogecoin fiyatı yüzde 30’u aşkın yükselerek 0.105 dolar seviyelerine gelmişti. Ancak bu seviyelerde tutunamamıştı.

Ardından Twitter, Dogecoin logosunu kaldırarak kendi logosunu eklemişi. Bu adımıyla birlikte Dogecoin fiyatı 0.082 dolar seviyelerine gerilemişti.

Twitter Kripto Para Cüzdan Projesini Askıya Almıştı

Dogecoin, özellikle Elon Musk’ın açıklamalarına hızlıca tepki veriyor ve birçok analist bunu manipülasyon olarak değerlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Elon Musk, üzerinde Twitter tişörtü olan köpek fotoğrafı paylaşmış ve Dogecoin fiyatı artmıştı.

Yakın zamanda ise Twitter açıklaması sebebiyle Dogecoin fiyatında düşüş yaşandı. Twitter kripto para cüzdan projesinin durdurulduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından Dogecoin fiyatı yüzde 10‘luk bir düşüş yaşadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir