Bitcoin madenciliği zorluğu rekor kırdı!

Bitcoin madenciliği zorluğu

Bitcoin madenciliği zorluğu rekor kırdı!

ABONE OL 

Bitcoin fiyatı her ne kadar 25 bin dolara gerilemiş olsa da Bitcoin madenciliğinin zorluğu bir o kadar yüksek seviyelere yükseldi. Bitcoin madenciliği zorluğu büyük bir rekor kırdı.

Bitcoin Madenciliği Zorluğu Rekorunu Kırdı

Lider kripto para birimi Bitcoin, fiyat bakımından sarsılmaya devam etse de madencilik tarafında büyük bir rekor kırdı. Bitcoin madenciliği yapmak isteyen madencilerinin hesaplama güçlerini gösteren zorluk seviyesi 55 trilyonu aşarak geride bıraktı.

Bu da birçok madencinin Bitcoin madenciliği yapmaya başladığı ve madenci sayısının artarak sürdüğünü gösteriyor. Bitcoin madencilik zorluğunun artması da blok üretim sürelerinin uzamasına sebep oluyor.

Daha basit anlatmak gerekirse Bitcoin madenci sayılarının artması Bitcoin üretim sürelerinin uzamasına sebep olmakta.

ABD’li Milyarder Bitcoin Açıklaması Yapmıştı

Forbes 2023 verisine göre 3.3 milyar dolarlık servete sahip olan ABD’li milyarder David Rubenstein, Bitcoin konusundaki fikirlerini açıklamıştı.. Yaptığı açıklamada Bitcoin’in 100 dolar olduğu dönemlerde satın almadığı için pişman olduğunu ifade eden Rubenstein, insanların o dönemde Bitcoin ile dalga geçtiğini ifade etmişti.

Rubenstein, Bitcoin’in 100 dolar olduğu dönemlerde Michale Novogratz’ın yatırım yaptığını da belirtmişti. Kripto paralarla ilgili de fikirlerini belirten Rubenstein, kripto paraların regüle edilerek hayatımızda kalacağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir