Dogecoin kurucusu ‘Ponzi’ açıklaması yaptı!

Dogecoin kurucusu

Dogecoin kurucusu ‘Ponzi’ açıklaması yaptı!

ABONE OL 

Elon Musk tweet’leriyle ciddi bir popülariteye ulaşan Dogecoin‘in kurucu ortağı Billy Markus, memecoin’ler hakkında açıklamalarda bulundu.

Dogecoin Kurucusu Billy Markus: Memecoin’ler Hızlı Kâr için Üretildi

Dogecoin’in kurucu ortaklarından olan Billy Markus, diğer memecoin’ler hakkında açıklamada bulundu. Kripto para piyasasında hızlı bir şekilde gelir elde etmek isteyen yatırımcıların olması ve hızlı bir şekilde para kazanmak istemeleri memecoin üreticilerinin ekmeğine yağ sürüyor.

Billy Markus da bu konuda açıklamada bulundu ve memecoin’lerin hızlı para kazanmak isteyen yatırımcıların sırtından zengin olmak için üretildiklerini ifade etti. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla fikirlerini ifade eden Markus, memecoin’lerin yatırımcılarına oldukça komik vaatlerde bulunduğu da söyledi.

Ripple CEO’su Dogecoin Hakkındaki Fikirlerini Söylemişti

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı açıklamada yatırımcıların enflasyondan korunmak için kripto paralara yöneldiğini ancak Dogecoin’in bu amaca hizmet etmek için uygun olmadığını ifade etmişti. Arzının sürekli arttığını ifade eden ve Bitcoin gibi kısıtlı olmadığını ifade eden Garlinghouse, bu sebepten dolayı uzun vadeli bir şekilde enflasyondan korunmak için uygun olmadığını söylemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.