Coinbase 4. çeyrek raporu açıklandı!

Coinbase 4. çeyrek raporu

Coinbase 4. çeyrek raporu açıklandı!

ABONE OL 

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, 2021 yılının son çeyrek verilerini açıkladı. Kullanıcı sayısının 10 milyonu aştığı raporda yer alıyor.

Coinbase 4. Çeyrek Raporu Detayları

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, 2021 yılının dördüncü çeyrek raporunu yayınladı. Bu rapora göre borsanın 2.5 milyar dolar gelir elde ettiği ve 11.4 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldığı açıklandı. Elde edilen 2.5 milyar dolarlık gelirin 840 milyon dolarının kâr olduğu da raporda ifade edildi. Beklentilere göre 1.97 milyar dolar gelir elde edilmesi bekleniyordu. Raporla birlikte tahmini gelirin de üzerine çıkıldığı kesinleşmiş oldu.

Coinbase borsası 2021 yılının üçüncü çeyreğinde yayınladığı raporda 7.4 milyon aktif kullanıcısının olduğu ifade edilmişti. Dördüncü çeyrek verisiyle birlikte ciddi bir aktif kullanıcı sayısı artışı yaşandı. Bunda da Super Bowl’daki reklamların da etkisi bulunuyor.

SEC Coinbase
Coinbase 4. çeyrek raporu açıklandı!

Coinbase Adidas ile Partner Oldu!

Kripto para piyasasının en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, dünyanın en büyük sportif ürün üreticisi olan Adidas ile partner olduklarını duyurdu. Her iki dünya devi şirkette resmi Twitter hesaplarından birbirlerini etiketleyerek tweet paylaştı ve partnerlik bu şekilde duyuruldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.