Dogecoin kurucusu bin pişman!

 Dogecoin kurucusu bin pişman!

Elon Musk tarafından sık sık yapılan paylaşımlarla birlikte fiyatı giderek artan Dogecoin hakkında yeni detay ortaya çıktı. Dogecoin kurucusu Billy Markus, sahip olduğu tüm Dogecoin’leri ikinci el araç almak için 2015 yılında sattığını açıkladı.

Dogecoin Kurucusu Tüm Dogecoin’lerini Araba İçin Satmış!

Billy Markus, Reddit‘te açılan bir başlık altında Dogecoin hakkındaki fikirlerini açıkladı. Dogecoin’in 2013 yılında bir espri amacıyla üretildiğini belirten Markus, 2015 yılında işinden ayrılmak zorunda kaldığını ve maddi problemler yaşamaya başladığını açıkladı. Birkimini kaybetmekten korktuğunu söyleyen Billy Markus, sahip olduğu tüm Dogecoin’leri satarak ikinci bir Honda Civic aldığını belirtti.

Dogecoin yatırımcılarının, Dogecoin fiyatının 1 dolar olmasını beklediğini söyleyen Markus, Dogecoin fiyatının 1 dolarlık fiyatı ulaşılması halinde bunun dünya devi şirketlerin piyasa değerinden daha fazlası anlamına geldiğini belirtti. Ancak arzın fazla olması sebebiyle bu vurguyu yapan Markus, Dogecoin bunu hakediyor mu? soruyla konuşmasını bitirdi.

Elon Musk Dogecoin
Elon Musk Dogecoin Aldı!

Elon Musk Dogecoin satın aldığını açıkladı. Bu alımı ‘Küçük X‘ için olduğunu ifade eden Musk, bu alımın ‘Küçük X‘i ‘Hodler‘ yapacağını da belirtti. Twitter üzerinden yaptığı bu açıklama sonrasında 0.069 dolar olan Dogecoin fiyatı 0.071 dolara kadar yükseldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir