Bitcoin madencileri 1 saate 4 milyon dolar kazandı

 Bitcoin madencileri 1 saate 4 milyon dolar kazandı

Bitcoin fiyatının artması ile birlikte madencilik ücreti de dolar cinsinden artmış oldu. Bu da Bitcoin madencileri için oldukça olumlu bir gelişme. Bitcoin madencileri, Bitcoin Blockchain ağındaki transferlerin gerçekleşmesini sağlıyor ve sayede işlem ücretleriyle gelir elde ediyor. Bitcoin fiyatının artması ve ağın giderek yoğunlaşmasıyla birlikte Bitcoin madencileri 1 saate 4 milyon dolar kazandı.

Bitcoin Madencilerinin Gelirleri de Artıyor!

Bitcoin madencileri tüm zamanların en kârlı dönemini yaşıyorlar. Bitcoin fiyatının 50 bin dolar seviyelerine dayanması ve yeni yatırımcıların piyasaya akın etmesiyle birlikte madenci gelirleri de artış gösterdi.

11 Ocak Perşembe TSİ 20:00 – 21:00 arasında Bitcoin madencileri 4 milyon 60 bin dolar gelir elde etti. Bu gelir seviyesi tüm zamanların zirvesi olarak kayıtlara geçti.

Bitcoin
Bitcoin madencileri 1 saate 4 milyon dolar kazandı

Tesla Bitcoin Satın Aldı!

Tesla yaptığı resmi açıklama ile 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin aldığını açıkladı. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile paylaşılan raporda sahip olunan şirket portföyünün çeşitlendirilmesi amacıyla Bitcoin alındığı ifade edildi. Ayrıca Tesla‘nın yakın zamanda Bitcoin ile ödeme kabul edeceği de raporda yer aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir