Dikkat çeken Redmi K40 Gaming satış istatistiği!

Redmi K40 Gaming

Dikkat çeken Redmi K40 Gaming satış istatistiği!

ABONE OL 

Xiaomi tarafından üretilen ve Black Shark serisi dışındaki ilk oyun telefonu olan Redmi K40 Gaming modeli için ilgi çeken bir istatistik ortaya çıktı. Redmi Genel Müdürü Lu Weibing tarafından paylaşılan veriler dikkatleri çekti.

12 GB RAM’li Redmi K40 Gaming Yok Satıyor!

Redmi Genel Müdürü ve Xiaomi Başkan Yardımcısı Lu Weibing, Weibo hesabından bir paylaşım yaptı. Redmi K40 Gaming modelinin 12 GB RAM‘e sahip olan versiyonunun satışları toplamda satışların yüzde 70’ini oluşturduğunu açıkladı. 6 GB ve 8 GB RAM‘e sahip olan versiyonunun da bulunduğu akıllı telefonda yüksek RAM kapasitesinin tercih edilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bu veride kullanıcıların başarılı bir oyun deneyimi için en iyi özelliklere sahip olan modeli tercih ettiğini ve fiyat farkını düşünmediğini gösteriyor. Ayrıca bu akıllı telefonun küresel pazarda POCO F3 GT olarak karşımıza çıkması bekleniyor.

Dikkat çeken Redmi K40 Gaming satış istatistiği!

Redmi Note Modelleri Daha Hızlı Şarj Edilebilecek

Daha önce yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlamış olan DigitalChatStation, Weibo hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı. Bu paylaşımında Redmi Note modellerinde sunulan 67W seviyesindeki hızlı şarj kapasitesinin 100W seviyelerine çıkarılacağını ifade eden DigitalChatStation, yine tüm dikkatleri üzerine çekmeye başardı.

Xiaomi’nin şarj konusunda yapmış olduğu devrim niteliğindeki hamlelerin yanında bu hamlenin normal karşılandığını da belirtmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir