Samsung Galaxy S22 sızıntıları sürüyor!

Galaxy S22 sızıntıları

Samsung Galaxy S22 sızıntıları sürüyor!

ABONE OL 

Samsung‘un en çok satılan akıllı telefonlarından olan Galaxy S serisinin yeni üyesini önümüzdeki yıl karşımıza çıkması bekleniyor. Twitter üzerinden sızıntılarıyla ünlenen FrontTron isimli kullanıcı, Galaxy S22 modeline dair sızıntılar paylaştı.

Galaxy S22 Sızıntılarına Yenileri Eklendi

Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan FrontTron isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy S22‘ye ait olduğunu söylediği özelliklerden bahsetti. Bu sızıntıya göre Galaxy S22, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 3x zoom yapabilen 12 megapiksel telefoto kamerasıyla kutusundan çıkacak. Daha öncede LetsGoDigital tarafından Galaxy S22 konsept tasarımları paylaşılmıştı.

Samsung Galaxy S22 sızıntıları sürüyor!

Samsung‘un bu yıl içerisinde Galaxy S21 FE modelini duyurması bekleniyordu. Ancak parça tedarik sorunu sebebiyle üretimin durdurulduğu iddia edilmişti. Samsung tarafından da şu açıklama gelmişti:

”Yayınlanmayan ürünün detaylarını görüşemezken, iddia edilen üretimin askıya alınmasıyla ilgili hiçbir şey belirlenmedi.”

Samsung Galaxy S21 FE Muhtemel Özellikleri

SM-G990B model numarasıyla karşımıza çıkacak olan Galaxy S21 FE modelinin performans testi ortaya çıktı. Bu performans testinde en dikkat çeken kısım ise Galaxy S21 FE modelinin işlemcisi oldu. Samsung Galaxy S21 FE modelinin Snapdragon 888 ile karşımıza çıkacağı kesinleşmiş oldu.

Daha önceki sızıntılarda Galaxy S21 FE modelinin gücünü Snapdragon 888 veya Exynos 2100‘den alacağı ortaya çıkmıştı. 6.4 inç AMOLED ekran, 128 GB, 256 GB depolama kapasitesi, 4.500 mAh batarya ve 32 megapiksel ön kamera da yine Galaxy S21 FE modelinin muhtemel özellikleri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.