Microsoft, Windows 11 tanıtım videosu yayınladı!

Windows 11

Microsoft, Windows 11 tanıtım videosu yayınladı!

ABONE OL 

Microsoft bugün düzenleyeceği etkinlikte Windows 11 işletim sistemini duyuracak. Resmi Twitter hesabından da Windows 11 tanıtım videosu yayınlandı.

Windows 11 Tanıtım Videosu!

Microsoft, resmi Twitter hesabından Windows 11 tanıtım videosu yayınlandı. Bugün resmi lansman ile duyurulacak olan işletim sistemi, şimdiden merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta Windows 11’e ait olduğu iddia edilen görseller ve videolar ortaya çıkmıştı. Ayrıca yine Windows 11 duvar kağıtları karşımıza çıkmıştı.

Düzenlenecek etkinlik bugün TSİ 18:00’de başlayacak.

Windows 10 Desteği İçin Tarih Verildi

Microsoft, Windows 11‘i yakında duyuracak. Windows 10 kullanıcıları bu gelişmeyi duyduğundan beri Windows 10 desteğinin ne zaman kesileceğini merak ediyordu. Gelen bilgilere göre Microsoft, 2025 yılında Windows 10 desteğini sonlandıracak. Hala aktif bir şekilde güncelleme alan Windows desteği 4 yıl sonra sonlanmış olacak.

2015 yılında Microsoft tarafından piyasaya sürülen Windows 10 kullanıcı sayısı açıklanmıştı. 2020 yılında 300 milyon yeni kullanıcıya ulaşan Windows 10, toplamda 1.3 milyar kullanıcıya ulaştığı açıklanmıştı. Özellikle Korona virüsü pandemisi sebebiyle uzaktan eğitim ve uzaktan çalışmanın yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayar satışları da artış gösterdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.