Deutsche Bank kripto para hizmeti sunabilir

Deutsche Bank kripto para

Deutsche Bank kripto para hizmeti sunabilir

ABONE OL 

Almanya’nın ve dünyanın en büyük bankalarından olan Deutsche Bank‘ın analistleri 2019 yılında kripto paralar hakkında birtakım açıklama yapmıştı ancak pek fazla ses getirmemişti. Analistlerin paylaştığı görüşlerin bugün gerçekleştiği görüldüğünde gözler Deutsche Bank ve analistlerine çevrildi.

Deutsche Bank Kripto Para Hizmeti Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Deutsche Bank resmi olarak olmasa da analistleri üzerinden kripto paralar hakkında fikrini 2019 yılında açıklamıştı. Hükümetler tarafından piyasa sürülen yani ülkelerin ulusal para birimlerinin günümüzde sallantı da olduğunu ve kripto paraların yükselişinin kaçınılmaz olduğundan bahsedilmişti.

Geçtiğimiz 2020 yılının son günlerinde Dünya Ekonomik Forumu’nda ortaya çıkan bir haberde ”Deutsche Bank Dijital Varlık Saklama” detayı yer alıyordu. Bu detayın ardından uzmanlar, Deutsche Bank kripto para hizmeti sunma ihtimalini değerlendirdi. Uzmanlara göre Deutsche Bank kripto para hizmeti sunabilir.

Deutsche Bank kripto para

Uzmanlara Göre 2021 Yılında Hizmet Müşterilere Sunulacak

Dijital varlıklar ile geleneksel bankacılık hizmetleri arasında güvenli bir bağlantılı köprü oluşturulmasını sağlamak amacıyla dijital varlıklarına ve fiat varlıklarına kullanımı kolay tek bir platform hizmeti sunabileceğini belirtildi.

Uzmanlara göre Deutsche Bank kripto para sektöründeki ismi ile ”soğuk cüzdan” yani internet ile bağlantısı olmayan bir cüzdan hizmeti sunabilir. Bu hizmetin de içerisinde bulunduğumuz 2021 yılında sunulması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir