Bitcoin madencileri geçtiğimiz hafta rekor gelir elde etti

Bitcoin madencileri

Bitcoin madencileri geçtiğimiz hafta rekor gelir elde etti

ABONE OL 

Bitcoin fiyatının artması ile birlikte madencilik ücreti de dolar cinsinden artmış oldu. Bu da Bitcoin madencileri için oldukça olumlu bir gelişme. Bitcoin madencileri, Bitcoin Blockchain ağındaki transferlerin gerçekleşmesini sağlıyor ve sayede işlem ücretleriyle gelir elde ediyor. Bitcoin madencileri geçtiğimiz hafta içerisinde rekor gelir elde etti.

Bitcoin Madencileri Rekor Gelir Elde Etti!

Bitcoin madencileri için geçtiğimiz hafta oldukça kârlıydı. Yalnızca bir haftada 354.4 milyon dolar gelir elde eden madenciler, Bitcoin fiyatının artmasıyla birlikte daha fazla kazanmaya başladı. Tabii ki de Bitcoin Blockchain ağının yoğunlaşması da daha fazla gelir elde etme olanağı sağlıyor.

Bitcoin madencileri 2017 yılının aralık ayından bu yana hiç bu kadar yüksek gelir elde etmemişti. 2017 yılının aralık ayının ortasındaki haftada 340 milyon dolar gelir elde edilmişti.

11 Ocak Perşembe TSİ 20:00 – 21:00 arasında Bitcoin madencileri 4 milyon 60 bin dolar gelir elde etmişti. Bu gelir seviyesi tüm zamanların zirvesi olarak kayıtlara geçmişti.

Bitcoin madencileri geçtiğimiz hafta rekor gelir elde etti

Tesla Bitcoin Satın Aldı!

Tesla yaptığı resmi açıklama ile 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin aldığını açıkladı. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile paylaşılan raporda sahip olunan şirket portföyünün çeşitlendirilmesi amacıyla Bitcoin alındığı ifade edildi. Ayrıca Tesla‘nın yakın zamanda Bitcoin ile ödeme kabul edeceği de raporda yer aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir