DeFi tokenlarına düzenleme mi geliyor?

DeFi tokenlarına düzenleme

DeFi tokenlarına düzenleme mi geliyor?

ABONE OL 

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) tokenlarına Amerika Birleşik Devletleri düzenleyicileri tarafından düzenlemeler getirilebilir. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komiseri Hester Peirce, DeFi tokenlarının hisse senedi ile benzer fayda sağladıklarını fakat normal bir hisse satışından farklı olduğunu dile getirdi. Bu açıklama akıllara yeni bir düzenleme getirilecek sorularını getirdi.

DeFi Tokenlarına Düzenleme Gelecek Mi?

Los Angeles Blockchain Zirve‘sinde konuşan Hester Peirce, DeFi tokenlarına düzenleme konusunda birtakım açıklamalarda bulundu.

Yaptığı bu açıklamanın kendi kişisel fikri olduğunu vurgulan Hester Peirce, token dağıtımlarının nasıl yapılması gerektiği ile ilgili Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yapılan açıklamaların etkili olduğunu söyledi. SEC‘in aldığı kararların bir hayli etkili olduğunu vurgulayan Peirce, SEC‘in token dağıtımlarını yıl boyunca takip ettiğini ve gerekli görüldüğü yerlerde para cezalarıyla sınırların belirtildiği ifade etti.

DeFi tokenlarının detaylı bir şekilde SEC tarafından incelendiğini de ifade eden Peirce, çalışmaların sürdüğünü açıklayarak daha fazla detay paylaşmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.