DeFi piyasa değeri 92 milyar doları aştı

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 92 milyar doları aştı

ABONE OL 

Bitcoin‘in yeniden 55 bin dolar seviyelerine yükselmesiyle birlikte altcoinlerde de ciddi artışlar yaşanmaya başladı. Bu artışlardan DeFi token’larda nasibini aldı. Bununla birlikte DeFi piyasa değeri 92 milyar doları aştı.

DeFi Piyasa Değeri Artışını Sürdürüyor

Son günlerde yaşanan artışla birlikte DeFi token’larda da hacim ve değer artışı gözlerden kaçmıyor. DeFi token’larındaki kilitli varlıkların toplam miktarı 92.8 milyar dolara ulaştı.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında Coingecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. Coingecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 164.4 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 92.8 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Aave, Maker, Curve Finance, InstaDApp ve Compound olduğu görülüyor. 2 Ekim tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 87 milyar doları aşmıştı.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“DeFi piyasa değeri 92 milyar doları aştı” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.