DeFi piyasa değeri 55 milyar dolara yükseldi!

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 55 milyar dolara yükseldi!

ABONE OL 

Bitcoin’in haftayı yeşil mumla karşılamasıyla birlikte DeFi piyasa değerinde de artış yaşanmaya başladı. DeFi projelerindeki kilitli varlıkların büyüklüğü 55 milyar dolara yükseldi.

DeFi Piyasa Değeri 55 Milyar Dolara Yükseldi!

Kripto para piyasasında sarsıntı sürerken Bitcoin’in haftayı yükseliş mumuyla açması az da olsa yükselişi beraberinde getirdi. DeFi token’larındaki kilitli varlıkların toplam miktarı da 55.07 milyar dolara yükseldi.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında CoinGecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. CoinGecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 86.69 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 55.07 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Maker, Aave, Uniswap, Convex Finance ve Curve Finance olduğu görülüyor. 27 Mayıs tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 53 milyar dolar seviyelerindeydi.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir