David Guetta kripto para karşılığında evini satıyor!

David Guetta kripto para

David Guetta kripto para karşılığında evini satıyor!

ABONE OL 

Dünyaca ünlü müzik yapımcısı ve DJ David Guetta, Miami’deki evini kripto para karşılığında satma kararı aldı. 14 milyon dolarlık evin ödemesi için Bitcoin ve Ethereum kabul edildiği açıklandı.

David Guetta Kripto Paralara Yeşil Işık Yaktı

David Guetta, Miami’deki evini satışa çıkardı. Buraya kadar her şey çok normal ancak Guetta, ödeme olarak kripto para kabul ettiğini açıkladı. Evin satışa çıkarıldığı internet sitesindeki ilanda tüm detaylar yer alıyor. İlanın alt kısımlarında ise evin David Guetta’ya ait olduğu belirtilirken şu ifade de dikkatleri çekti:

”Satıcı bu işlem için kripto para birimlerini kabul edecek! (Bitcoin ve Ethereum).”

The Weeknd NFT Olarak Bir Şarkı Sunacak!

Bir koleksiyon parçasının kripto para birimi olarak satışa sunulduğunu düşünün. İşte NFT dediğimiz şey tam olarak bu. Yalnızca bir adet bulunan veya sınırlı sayıda değerli parçaların kripto para birimleri tarafından kullanılan Blockchain teknolojisi ile birleşmesi sonucunda NFT‘ler ortaya çıkıyor.

Birçok sanatçının ilgisini çeken bu durum, NFT satışlarının artmasını sağlıyor. Son olarak Kanadalı söz yazarı ve şarkısı The Weeknd, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile bir şarkıyı NFT olarak sunulacağını belirtti. 14.4 milyon takipçisi bulunan pop yıldızı, NFT’nin daha da bilinir hale gelmesini de bu sayede sağlamış oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.