Reddit kurucusu Ethereum yatırımcısı olduğunu açıkladı

Reddit kurucusu Ethereum

Reddit kurucusu Ethereum yatırımcısı olduğunu açıkladı

ABONE OL 

Dünyanın en popüler internet sitelerinden olan Reddit’in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian, Ethereum yatırımcısı olduğunu açıkladı. Ohanian, sahip olduğu Ethereum miktarını ise belirtmedi.

Reddit Kurucusu Ethereum’dan Bahsetti

Reddit kurucuları arasında yer alan Alexis Ohanian, CNBC‘ye röportajında Ethereum’dan söz etti. Daha önce Dogecoin ile ilgilendiğini ancak Dogecoin‘in radarından çıktığını ifade eden Ohanian, sahip olduğu Ethereum miktarından ise söz etmedi. Ancak bu denli övgülerde bulunması, onun büyük bir Ethereum yatırımcısı olabileceğini gösteriyor.

”Bence Ethereum, en azından önümüzdeki bir veya iki yıl içinde gerçekten kanıtlayacak en fazla şeye sahip oldu veya en azından bir şeyler gösterme potansiyeline sahip. Çünkü çok sayıda ilginç uygulamaya ev sahipliği yapıyor. NFT’ler, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen sistemlerin sadece başlangıcıdır. Ethereum, varlıklarımın çoğunun samimi olduğu yer.”

Ethereum 2.0 İçin Kilitlenen Ethereum Sayısı Artıyor

Ethereum Blockchain ağını daha verimli hale getirmek için yapılan Ethereum 2.0 güncellemesi amacıyla stake edilen Ethereum miktarı 5 milyonu aştı. Dune Analytics verilerine göre toplamda 5 milyon 250 bin Ethereum‘un stake edildi. 14.8 milyar dolar değerindeki Ethereum’lar, stake yapan yatırımcıya yüzde 23 oranında bir getiri elde ettirecek. Ancak stake edilen Ethereum’lar, güncellemenin belirli seviyesinden sonra çekilebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir