Daniel Larimer’dan Bitcoin yorumu

Daniel Larimer’dan Bitcoin yorumu

ABONE OL 

EOS isimli kripto paranın arkasındaki şirket Block.one, Bitshares ve Steem kurucusu ve yöneticisi olan Daniel Larimer, Bitcoin yorumunda bulundu. Bitcoin’in devlet müdahalesinden etkilenmediği için altın ve gümüş ile karşılaştırılmayacak kadar etkili olduğunu söyledi.

Daniel Larimer, Altın ve Gümüş Hakkındaki Fikirlerini de Belirtti

Daniel Larimer, altın ve gümüş piyasalarının devlet kontrolünde olduğu ve altın, gümüş satın alan yatırımcıların hızlı bir şekilde yatırımlarını ellerine geçiremediklerini belirtti. Fiziksel olarak var olan yatırım araçlarının temini devletler ve bankalar için ek maliyettir.

Larimer, sınırlı sayıda var olan herhangi bir varlığın kıt varlığın eksikliğinin temel sebebi olarak devletlerin serbest piyasaya geçememesinden kaynaklandığını belirtti. Özellikle kriz zamanlardan altın ve gümüş gibi kıt sayıda olan yatırım araçlarına olan talep sebebiyle Blockchain teknolojisinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

Özellikle Bitcoin‘in devlet müdahalesi altında olmaması ile ön plana çıkmasının yanı sıra Bitcoin‘in hızından da bahsetti. Daniel Larimer, Bitcoin’in devlet gücünden etkilenmeyen bir hızı olduğunu da açıklamalarına ekledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.