Curve Finance saldırıya uğradı! Kullanmayın uyarısı yapıldı

Curve Finance saldırı

Curve Finance saldırıya uğradı! Kullanmayın uyarısı yapıldı

ABONE OL 

En büyük DeFi projelerinden olan Curve Finance (CRV) bir açıklama yaptı ve saldırıya uğradıklarını açıkladı. Kullanıcılara platformu kullanmama uyarısı yapıldı.

Curve Finance Saldırıya Uğradı!

Kripto para piyasasındaki saldırılara bir yenisi daha eklendi. Curve Finance tarafından yapılan açıklama ile platforma saldırı yapıldığı ve platformun kullanılmaması gerektiği ifade edildi.

Platformun internet sitesine erişen saldırganlar bu sayede yatırımcıları dolandırmayı hedefledi. Curve Finance yaptığı açıklamada yatırımcıların Curve.fi ve curve.exchange adreslerinin kullanılmaması gerektiğini ifade etti.

Saldırganların yaklaşık 500 bin dolar değerinde Ethereum çaldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Curve Finance’in yapacağı açıklamalar merakla bekleniyor.

Curve Finance saldırıya uğradı! Kullanmayın uyarısı yapıldı

Near Protocol Saldırısının Detayları Açıklandı

Kripto paralar özellikle son 1 aydır siber saldırılara karşı büyük mücadele veriyor. Genelde bu mücadeleyi kaybeden kripto paraların saldırılarına bir yenisi daha eklendi. NEAR isimli kripto parasıyla bildiğimiz Near Protocol, yaptığı açıklama haziran ayında verilerin üçüncü kişiler tarafından sızdırıldığını açıkladı.

Bu veriler arasında platform kullanıcıların SMS ve e-posta verileri yer alıyor. Near Protocol saldırısından kaynaklanan bu sızıntının kullanıcılara herhangi bir zarar vermeyeceği açıkladı. Ayrıca bu sızıntıya sebep olan açığın da onarıldığı açıklamada yer aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir