Cryptocom İngiltere’den de onay aldı!

Cryptocom

Cryptocom İngiltere’den de onay aldı!

ABONE OL 

Cryptocom borsası bir onay daha aldı. Geçtiğimiz günlerde Güney Kore‘den düzenleyici onay alan borsa bir onay da İngiltere‘den aldı.

Cryptocom İngiltere Onayını da Aldı

Kripto para borsaları ülkelerden düzenleyici onayları almaya devam ediyor. Başta Binance ve Cryptocom borsaları aldıkları düzenleyici onaylarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Cryptocom borsası geçtiğimiz günlerde Güney Kore’den düzenleyici onayı almıştı.

Girişimlerini sürdüren Cryptocom borsası şimdi de İngiltere’den onay aldı. İngiltere Finansal Davranış Otoritesi‘ne (FCA) yapılan kripto varlık işletmecisi unvanını aldı. Bu sayede Cryptocom faaliyetlerini resmi ve legal bir şekilde sürdürecek.

Cryptocom Güney Kore’de Resmi Onay Aldı

Birçok ülkede henüz kripto paralara yönelik yasal bir düzenleme yok. Ancak kripto para borsalarının belirli yükümlülükleri yerine getirmek adına düzenleyicilerden onay almaları gerekiyor. Bu sebepten dolayı birçok kripto para borsası da faaliyetlerini yasal bir şekilde sürdürmek için başvurulara başladı.

Binance başta olmak üzere birçok kripto para borsası başvurdukları düzenleyicilerden onay almayı başarmıştı. Son olarak Cryptocom isimli kripto para borsası Güney Kore düzenleyicisine yaptığı başvuruda onay aldı. Bu onay ile birlikte Elektronik Mali İşlem Yasası ve Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcısı unvanı alınmış oldu.

Cryptocom Güney Kore Genel Müdürü Patrick Yoon konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Hizmetlerimizin yalnızca Güney Kore’deki ticareti daha da geliştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olamayacağına, aynı zamanda Web3 ekosistemimizin daha büyük oluşturulmasını ve geliştirilmesini destekleyeceğine inanıyoruz. Güney Kore, Blockchain teknolojisini geliştirmede Crypto.com için son derece önemli bir pazar.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir