Coinbase XRP airdrop etkinliğini destekliyor

Coinbase XRP airdrop

Coinbase XRP airdrop etkinliğini destekliyor

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ABD merkezli Coinbase, XRP tarafından düzenlenen Spark airdrop etkinliğini destekleyeceğini açıkladı. Bu destek sayesinde Coinbase borsasında XRP tutan yatırımcılar, sahip oldukları XRP adedi kadar Spark (FLR) sahibi olacak.

Coinbase XRP Airdrop Desteğini Açıkladı

XRP tarafından düzenlenen Spark (FLR) airdrop etkinliğine son olarak Coinbase katıldı. Dünya üzerindeki 50’den fazla kripto para borsası tarafından desteklenen airdrop etkinliği oldukça geniş çaplı bir airdrop olacak. 1’e 1 oranında dağıtılacak olan Spark (FLR) token airdrop etkinliğine yalnızca 5 gün kaldı.

Coinbase borsası, cüzdanlarında 3 milyar XRP‘nin bulunduğunu belirterek, bu XRP‘ler ile airdrop etkinliğini destekleyeceklerini açıkladı.

İşte airdrop etkinliğini destekleyen kripto para borsaları ve cüzdanlar:

Coinbase XRP airdrop etkinliği destekleyen kripto para borsaları ve cüzdanlar

Ripple CTO’su 48 Milyar XRP’nin Yakılabileceğini Söyledi

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan Ripple (XRP) CTO’su yaptığı açıklama ile yatırımcılar tarafından istenirse 48 milyar XRP yakılabilir. Çoğunluğun fikrinin uygulanabileceğini belirten Ripple CTO’su David Schwartz, yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

Ripple toplamda 99.990.848.713 XRP üretmiş ve dolaşımdaki miktarı 45.334.295.892 XRP olarak belirlemişti. Yani kripto para piyasasında yalnızca 45.334.295.892 XRP bulunuyor. Ripple şirketinin escrow cüzdanında ise 48.300.000.013 XRP bulunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.