Binance 1 milyar dolar kâr bekliyor

 Binance 1 milyar dolar kâr bekliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, geçtiğimiz yıl 570 milyon dolar kâr elde etmişti. Bu yıl şirketin kâr beklentisi 800 milyon dolar ile 1 milyar dolar arasında olduğu açıklandı.

Binance’in Gözü Yükseklerde!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg’e açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre şirket bu yıl için 1 milyar dolarlık bir kâr elde etmeyi bekliyor. Binance hacim olarak dünyanın en büyük borsası olarak biliniyor. Son 24 saatte 5.6 milyar dolarlık hacme ulaşan şirket, rakiplerine fark atmış durumda.

Binance CEO’su Changpeng Zhao

CEO yaptığı açıklamalar ile kripto para piyasasında gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yaklaşık iki hafta önce DeFi hakkında konuşan Changpeng Zhao şu ifadeleri kullanmıştı:

“Birçok DeFi projesinin çoktan balon durumunda, DeFi sektöründe de bazı balon işaretlerinin bulunuyor fakat bunlar DeFi’yi nihayetinde tamamen ortadan kalkacağı anlamına gelmiyor. Şirketler yeni token’lar oluşturuyor ve ödül olarak ihraç ediyor. Bu uzun süren bir hikaye değil. Fakat DeFi’ın kalıcı olacağını düşünüyorum. Şimdi bile, Bitcoin yükselirken dahi DeFi popülerliğini koruyor. DeFi’ın büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir