Coinbase NFT koleksiyonları duyuracağını açıkladı!

Coinbase NFT

Coinbase NFT koleksiyonları duyuracağını açıkladı!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklama ile NFT koleksiyonunu yakında duyuracağını açıkladı.

Coinbase NFT Koleksiyonu Geliyor!

Coinbase, Coinbase NFT hesabından yaptığı açıklama ile 100’den fazla NFT sanatçısıyla iletişim kurulduğunu ve yakında ilgi çekici bir koleksiyon duyurulacağını ifade etti.

Coinbase tarafından yapılan açıklama:

Yakın zamanda 100’den fazla içerik oluşturucuyla tanıştık ve ürünü topluluk geri bildirimlerine göre geliştirmeye devam ediyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz ve size ne pişirdiğimizi göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Coinbase 4. Çeyrek Raporu Yayınlanmıştı

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, 2021 yılının dördüncü çeyrek raporunu yayınladı. Bu rapora göre borsanın 2.5 milyar dolar gelir elde ettiği ve 11.4 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldığı açıklandı. Elde edilen 2.5 milyar dolarlık gelirin 840 milyon dolarının kâr olduğu da raporda ifade edildi. Beklentilere göre 1.97 milyar dolar gelir elde edilmesi bekleniyordu. Raporla birlikte tahmini gelirin de üzerine çıkıldığı kesinleşmiş oldu.

Coinbase borsası 2021 yılının üçüncü çeyreğinde yayınladığı raporda 7.4 milyon aktif kullanıcısının olduğu ifade edilmişti. Dördüncü çeyrek verisiyle birlikte ciddi bir aktif kullanıcı sayısı artışı yaşandı. Bunda da Super Bowl’daki reklamların da etkisi bulunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir