HSBC Sandbox ile iş birliği yapıyor! Metaverse adımı

HSBC Sandbox

HSBC Sandbox ile iş birliği yapıyor! Metaverse adımı

ABONE OL 

Metaverse projelerinden olan Sandbox birçok şirketin gözdesi olmaya devam ediyor. Son olarak İngiltere merkezli HSBC bankası Sandbox ile iş birliği yaparak kendi Metaverse hamlesini yapacak.

HSBC Sandbox Anlaşması Duyuruldu

Metaverse adımı atan şirketlere bir yenisi eklendi. İngiltere merkezli HSBC bankası kendi Metaverse adımını atmak için Metaverse alanında faaliyet gösteren kripto para projesi Sandbox ile anlaştı. Bu anlaşma HSBC, Sandbox Metaverse’de sanal bir gayrimenkul olarak kabul edilen LAND satın alacak.

HSBC Sandbox ile iş birliği yapıyor! Metaverse adımı

Bu iş birliği için her iki şirketten de açıklamalar yapıldı. HSBC Sandbox ile iş birliği yapıyor! Metaverse adımıBu iş birliği için her iki şirketten de açıklamalar yapıldı.

HSBC Asya-Pasifik Pazarlama Müdürü Suresh Balaji şu ifadeleri kullandı:

Metaverse, insanların artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve genişletilmiş gerçeklik gibi sürükleyici teknolojileri kullanarak İnternet’in yeni nesli Web3’ü nasıl deneyimleyeceğidir. HSBC olarak mevcut ve gelecekteki müşterilerimiz ve hizmet verdiğimiz topluluklar için bir fırsatlar dünyası açarak, gelişmekte olan platformlar aracılığıyla yeni deneyimler yaratma konusunda büyük bir potansiyel görüyoruz. The Sandbox ile ortaklığımız sayesinde Metaverse evreninde adım atıyoruz ve yeni ve mevcut müşteriler için yenilikçi marka deneyimleri yaratmamıza izin veriyoruz. Eğitici, kapsayıcı ve erişilebilir deneyimler yaratmak için spor ortaklarımız, marka elçilerimiz ve Animoca Markalarıyla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

The Sandbox’ın COO’su ve Kurucu Ortağı Sebastien Borget şu ifadeleri kullandı:

HSBC gibi büyük, güvenilir kurumların The Sandbox Metaverse’e katıldığını ve eğlence, oyun ve kullanıcı aracılığıyla kullanıcılarla bağlantı kurarak Web3 kültürünü benimsediğini görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bunun, bu yeni ekosistemde marka deneyimlerini ve katılımı yönlendiren kurumlar tarafından Web3’ün ve Metaverse teknolojisinin daha geniş bir şekilde benimsenmesinin başlangıcı olduğuna inanıyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.