Coinbase kripto para yatırımı yapacak!

Coinbase kripto para

Coinbase kripto para yatırımı yapacak!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para şirketi Coinbase, teknoloji borsası Nasdaq‘ta halka arz edilmiş ve 100 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmıştı. Coinbase CEO’su Brian Armstrong resmi Twitter hesabından yapığı açıklamada şirket gelirinin yüzde 10’luk kısmıyla kripto para yatırımı yapılacağını açıkladı.

Coinbase Kripto Para Satın Alacak!

Coinbase, halka arz edildikten sonra elde ettiği 500 milyon dolarlık gelir ile kripto para yatırımı yapılacağını açıkladı. Ayrıca bundan sonraki elde edilecek kârların yüzde 10‘luk kısmıyla kripto para yatırımı yapılacağını açıkladı. Armstrong yaptığı açıklamada kripto ekonomi gelişmeye ve olgunlaşmaya devam ettikçe de bu yüzdelik oranın artması bekliyor.

Coinbase kripto para yatırımı yapacak!

İşte Coinbase İkinci Çeyrek Raporu!

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, dün yayınladığı ikinci çeyrek raporunda 2.03 milyar dolar net gelir elde etti. Şirket 2021 yılının ilk çeyreğinde 1.6 milyar dolar gelir elde etmişti. Coinbase bugüne kadar bir çeyrekte en fazla 2 milyar dolar kâr elde etmişti.

2021 yılının ikinci çeyreğinde 1.9 milyar dolarlık işlem geliri ve 100 milyon dolarlık abonelik geliri elde eden şirket, elde ettiği kâr ile gözleri doldurdu. Coinbase tarafından müşteriler hakkında şu açıklama yapılmıştı:

”Şu anda kripto ekonomideki faaliyetlerini derinleştirmeye ve genişletmeye devam eden 9.000’den fazla kuruma ve kendi müşterileriyle etkileşim kurmak için kripto araçlarımızı ve hizmetlerimizi kullanan 160.000’den fazla ekosistem ortağına sahibiz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir