Çılgın iddia: XRP 10 bin dolar olacak

 Çılgın iddia: XRP 10 bin dolar olacak

Steve Wynn isimli bir yatırımcı XRP’nin 10 bin dolara ulaşacağı iddia etti. Açıklamayı yapan Steve Wynn, Las Vegas’ta oldukça bilindik kumarhanelerin sahibi olarak biliniyor. XRP hakkındaki tahmini ile tüm dikkati üzerine çekti.

”XRP 10 Bin Dolar Olacak”

Steve Wynn Forbes dergisine verdiği bir röportajda XRP’nin 10 bin dolara ulaşacağını iddia etti. Transfer hızının oldukça başarılı olduğunu belirten Wynn, dünyada hali hazırda kullanılan uluslararası transfer sistemi SWIFT‘in yerini alabileceğini düşünüyor. SWIFT’in zaman ve maliyet olarak da olumsuz yönlerinin çok olduğunu belirten yatırımcı XRP’nin bu konuda oldukça başarılı olduğunu düşünüyor.

”XRP 10 Bin Dolar Olacak”

XRP düşük transfer ücreti ve çok hızlı gerçekleşen transferler ile biliniyor. Şu an 0.19 dolar fiyatıyla alıcı bulan XRP, tüm zamanların zirvesi olarak 3.40 dolara ulaşmıştı. Yapılan tahminin ne kadar çılgınca olduğu gerçek verilere bakıldığı zaman anlaşılıyor.

Ortaya attığı çılgın iddiayı teorisi ile açıklamak isteyen Wynn, tüm perakende işlemlerinin ve tüm uluslararası para transferlerinin XRP aracılığıyla gerçekleşmesi halinde bu iddiasının gerçekleşeceğine inanıyor. Ayrıca açıklamalarına şöyle devam ediyor:

“Bu çok iyimser ve çok uzak bir tahmin. XRP yükseldikçe belirli zamanlarda biraz kar alacağım, ancak hepsini satmak için bir hedef fiyatım yok.”

XRP’ye yatırım yaptığını belirten Steve Wynn, sahip olduğu XRP’leri en az 5 yıl boyunca saklayacağını da dile getirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir