Chiliz Rakuten ile anlaştı! İşte detaylar

 Chiliz Rakuten ile anlaştı! İşte detaylar

Kripto para şirketi Chiliz, elektronik ticaret şirketi Rakuten ile iş birliği için anlaştı. Bu anlaşma ile Rakuten Europe kullanıcıları Rakuten Puan ile taraftar token satın alabilecek.

Chiliz Rakuten Anlaşması İmzalandı!

Elektronik ticaret şirketi Rakuten, Chiliz’in yeni iş ortağı oldu. Bu ortaklık çerçevesinde İspanya, Birleşik Krallık ve Almanya‘daki Rakuten Europe kullanıcıları Rakuten Puan‘ları ile taraftar token satın alabilecekler. Satın alınabilecek taraftar token’lar ise; $BAR, $PSG, $JUV, $ACM, $ATM, $ASR ve $GAL olarak açıklandı. Diğer taraftar token’lar ise daha sonra bu taraftar token’lar arasında yerini alacak.

Chiliz Rakuten anlaşmasının bir diğer detayı ise Rakuten‘in Chiliz Blockchain ağında resmi node doğrulayıcısı olması oldu.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz Rakuten ile anlaştı!

Rakuten Europe E-Ticaret Genel Müdürü Cédric Dufour iş birliği için şu açıklamayı yaptı:

”Hedefimiz, bölgedeki başka hiçbir şeye benzemeyen yenilikçi, müşteri odaklı bir üyelik programı oluşturmaktır. Bunun anahtarı, tüketiciler için büyük değer, benzersiz teklifler ve eşsiz özelliklerin bir karışımıdır.

Chiliz ve Socios.com ile ortaklığımız sayesinde, artık puanları token’lar için kullanma fırsatını entegre eden tek sadakat programı haline geliyoruz. Rakuten müşterileri için büyük bir avantaj ve çeşitliliğimizi sektörde büyük fark yaratan bir güç haline getirme yolunda dev bir adım.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus iş birliği için şu açıklamayı yaptı:

”Rakuten, FinTech ve çevrimiçi ticarette küresel bir güç merkezidir ve bu yeni ortaklığın bize sunduğu büyük potansiyelden büyük bir heyecan duyuyoruz.

Dünyanın en büyük spor markalarından bazılarından yedi Fan Token’ı Rakuten açık e-ticaret ekosistemine ekleyerek ortaklığımıza start verdik. Daha fazla Fan Token ekledikçe ve Rakuten ile daha derin entegrasyonları keşfederken bu yenilikçi ortaklığın daha da gelişmesini ve milyar dolarlık bir dijital spor ekosistemi oluşturma misyonumuzu güçlendirmeyi dört gözle bekliyorum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir