Chiliz manipülasyon açıklaması yaptı!

Chiliz manipülasyon

Chiliz manipülasyon açıklaması yaptı!

ABONE OL 

Chiliz özellikle ülkemizdeki birkaç haber sitesi tarafından yapılan haberlere cevap olarak bir metin yayınladı. Bu metinde manipülasyon iddialarına detaylıca yanıtlar verildi.

Chiliz Manipülasyon İddialarına Yanıt Verdi

Ülkemizde birkaç haber sitesi tarafından yapılan ”Socios Kripto Paraları Manipüle Ediyor” başlıklı haberlere Chiliz şirketi cevap verdi. Bu açıklamada 2020 yılının ocak ayında CHZ arzının 3.7 milyar olduğu, bir ay sonra ise arzın 4.5 milyar CHZ‘ye yükseldiği ifade edildi.

Chiliz Rakuten
Chiliz manipülasyon açıklaması yaptı!

İddia edildiği gibi şirketin Kore’deki çalışanlarına ve eski bir Koreli çalışana ödeme yapılmasıyla ilgili ifadelere şu şekilde cevap verildi:

Koreli danışmanlara CHZ verilmesi, fiyatta herhangi bir hareketin yönlendirilmesinden sorumlu olmayacaktır. Gerçekten de o sırada söz konusu az sayıda danışmana verilen CHZ sayısı, toplam CHZ sayısının yaklaşık %0,4’ü kadardı.

Yani Koreli danışmanların CHZ satışlarıyla fiyatın etkilenmeyeceği belirtildi. Chiliz Blockchain ağının şeffaf olduğu ve göz atılarak tüm detayların da görülebileceği açıklamada özellikle belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir